AKTUALNOŚCI

Intec i Z connect – w 2021 roku duet targów przemysłowych odbędzie się wyłącznie w wirtualnej odsłonie

Wirtualny showroom wystawców, program konferencji on-line oraz platforma networkingowa on-line: duet targowy Intec i Z odbędzie się w dniach od 2 do 3 marca 2021 roku wyłącznie w wirtualnej odsłonie pod hasłem „Intec i Z connect". Taką decyzję podjął organizator obu imprez targowych, Leipziger Messe GmbH. W związku z trwającą pandemią koronawirusa i związanymi z nią bardzo rygorystycznymi obostrzeniami, niezbędnymi dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego wszystkich uczestników duetu targowego, organizacja naszych targów przemysłowych w marcu 2021 roku w sposób tradycyjny czy hybrydowy jest niestety niemożliwa.

Pomimo trwającej pandemii koronawirusa targi „Intec i Z connect" oferują przedstawicielom branży metalowej i poddostawczej udział w tak bardzo istotnej dla nich platformie biznesowej. Przemysł i reprezentowane przez niego przedsiębiorstwa, organizacje i instytucje pilnie potrzebują możliwości wzajemnej wymiany doświadczeń, transferu wiedzy i osiągnięć oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. W ramach wirtualnej odsłony duetu targowego Intec i Z organizatorzy oferują możliwość udziału w wirtualnych showroomach (prezentacja oferty wystawców), kongresie on-line oraz platformie networkingowej, dającej możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych on-line. W chwili obecnej Leipziger Messe przygotowuje program konferencji, który poświęcony będzie aktualnym i najistotniejszym dla branży zagadnieniom.

„W związku z koniecznością wprowadzenia bardzo rygorystycznych obostrzeń ze względu na trwającą obecnie pandemię, realizacja obu imprez, w sposób zadowalający zarówno wystawców, jak i odwiedzających, jest niestety niemożliwa. Jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji, gdyż zdajemy sobie sprawę jak bardzo istotne znaczenie ma dla całej branży organizowany przez nas duet targów przemysłowych. Dzięki wirtualnemu formatowi naszych imprez w marcu 2021 roku będziemy mogli zaspokoić potrzeby naszych partnerów, wystawców i odwiedzających przy równoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa zdrowotnego wszystkim uczestnikom naszych targów" - mówi Markus Geisenberger, Dyrektor Generalny Leipziger Messe GmbH.

Szczegółowy program konferencji przygotowany w ramach targów „Intec i Z connect" dostępny będzie już wkrótce.
Kolejna edycja targów Intec i Z w tradycyjnej formie odbędzie się w dniach od 7 do 10 marca 2023 roku.

 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Wiodące w Europie targi obróbki metali zapraszają polskie firmy

  W dniach od 5 do 8 lutego 2019 roku w Lipsku odbędzie się kolejna edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse, stanowiąca pierwszą istotną w przyszłym roku w Europie platformę spotkań targowych dla branży obróbki metali, maszynowej oraz poddostawczej. Dla polskich wystawców oraz odwiedzających udział w tym......